Gül Halı Yıkama Fabrikası – Gaziantep Halı Yıkama
Güneş mh. 60. cd. no:115 Şahinbey - Gaziantep

Gaziantep'te yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri sunan Gül Halı Yıkama Fabrikası evizin en önemli kullanım araçlarından olan yorgan ve battaniyelerinizi özel hijyenik detyerjanlar ile endüstriyel temizlik malzemeleri kullanarak yıkamakta, halı ve kilim yıkama hizmetlerinin yanında Gaziantep halkına yeni ve farklı temizlik konseptleri önermektedir.

Yün yorgan, battaniye, nevresim takımı gibi özel ürünlerinizi yıkatmak için hemen ekibimizi arayabilir, gaziantep merkezli olarak temizlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yorgan , battaniye gibi ürünler düzenli olarak temizlenmeli ve bakım yapılmalıdır, evinizdeki en önemli bakteri ve mikrop üretim merkezi olan bu alanları Gül Halı Yıkama'nın özel deterjanları ile yıkatmanız durumunda bir sonraki yıkatmaya kadar bakteriler konusunda rahat olabilirsiniz. Tüm soru ve sorunlarınız için lütfen çekinmeden bizi arayınız.

img_divider

Gaziantep Gül Halı Yıkama Fabrikası

Gaziantep'in en kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan Gül Halı Yıkama ile halılarınız , kilimleriniz el değmeden özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

×
Show
×
Show